Videolar   Formüller   İletişim 

GirişYGSİngilizceYDSKPSSALESAÖFTrafikTEOGIQOyun

 
Zeka Kutusu
IQ ve Zeka Nedir?
IQ'muz Artıyor mu?
Zeka Çeşitleri
Sosyal Zeka
Duygusal Zeka
Görsel Zeka
Mantıksal Zeka
İş Zekası
Zeka ve Akıl
Yapay Zeka
Çocuk ve Zeka
IQ/Zeka Testleri
IQ Test-1
IQ Test-2
IQ Test-3
Zeka Soruları-1
Zeka Soruları-2
Bilim Dünyası
Doğa ve Çevre
Uzay ve Yıldızlar
Hayvanlar
Dünyamız
İnsan
Teknoloji
Matematik
Yaşam
Videolar
created at TagCrowd.com
 
 SINAVONLINE.net Oyunlar

 

 Oyunlar
       

Oyun Siteleri ve İnternet Oyunları

OYUNLAR

     
   

IQ ve Zeka Testleri   |   Matematik Dünyası 

 Oyun Siteleri

 
  
 


Bizim oyunlar
Sitemizde de güzelce vakit geçirmeniz için hazırlanmış çok sayıda oyun bulabilirsiniz. Eğlenceli internet oyunlarına ulaşmak için buraya tıklayınız. Oyunlar hoşça vakit geçirmenizi ve bazı yetenekler kazanmanızı sağlayabilir ancak fazla abartmamaya özen gösterin.
www.sinavonline.net

Oyunbir.net
Yeni eklenen, en çok izlenen ve en çok oy alan internet oyunlarını bir sayfada görebileceğiniz güzel bir oyun sitesi İntenette bulunan çok sayıdaki oyun sitesi arasında tercih edebileceğiniz güzel oyunların bulunduğu bir site
www.oyunbir.net

Şuursuz.com
Beceri oyunları, yarış oyunları, aksiyon oyunları, spor oyunları gibi kategorilere göre sınıflandırılmış çok sayıda güzel oyunu bir arada bulabileceğiniz bir oyun sitesi
www.suursuz.com

Oyunvizyon.com
Çok sayıda türkçe flash oyunu bir arada görebileceğiniz bir oyun sitesi. Oyunlar kategorilere göre ayrılmış ancak yinede sitenin ana sayfasından birçok flash oyuna doğrudan erişmek mümkün.
www.oyunvizyon.com
  

 IQ ve Zeka Testleri

 

  
Hem IQ ve zekanızı test edin. Aşağıdaki testleri çözerek zeka seviyeniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
             

 
IQ1    IQ2   IQ3Yeni
  
    IQ Seviyesi Tablosu
        

 

Sudoku sever misiniz?

    

Çocukları karşıya geçirebilir misiniz ?

 Bilim dünyası

   


Bilim Dünyası
Sizleri bilimin gizemli dünyasına davet ediyoruz. Uzay ve yıldızlar, dünyamız, doğa ve çevre, insan, yaşam, hayvanlar, matematik ve teknoloji konularında bilimsel bilgiler ve ilginç gerçekler. Hepsi sizler için özenle hazırladığımız bilim dünyası bölümünde. Bilimin gizemli dünyasında yolculuğa başlamak için buraya tıklayın.

                 


İnternet oyunları çok abartılmadığı sürece zararlı sayılmayabilir. Oyunlar Psiko-motor yeteneklerimizi geliştirmek için bir araç olabilir. Ancak fazla zaman harcanması durumunda intenet oyunları özellikle çocuklarda dikkat bozukluğuna, sinirliliğe ve bunalıma neden olabilir. SINAVONLINE.net olarak sizlere en güzel içeriğe sahip internet sitelerini ve oyun sitelerini bulmayı hedefliyoruz. Ancak oyun oynarken sınırları dikkatli belirlemenizi de öneriyoruz.

SINAVONLINE.net olarak bir diğer hizmetimizde zeka soruları ve IQ testleri bölümümüz. Zeka testleri, IQ testleri, ilginç zeka ve akıl soruları her zaman insanların dikkatini çemiştir. SINAVONLINE.net olarak amaçlarımızdan biri de sizlere eğlenirken öğrenebileceğiniz, aklınızı ve zekanızı kullanarak eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir ortam sağlamaktır. Sitemizde farklı IQ testlerinin yanısıra çok sayıda bilimsel bilgi ve zeka sorusu da bulabilirsiniz.

Sitemizde bulunan IQ testleri her ne kadar zeka ve aklınızla çözebileceğiniz sorular içerse de, bahse konu IQ testlerini çözerek gerçke zeka seviyenizi ölçebileceğinizi söylemek doğru olmayabilir. Sitemizdeki IQ testleri daha çok eğlence amaçlıdır. SINAVONLINE.net sitesinde bulunan IQ testlei bilimsel tekniklerle doğrulanmış değildir. Bu nedenle SINAVONLINE.net sitesindeki IQ testlerini çözerek ulaştığınız zeka seviyeleri gerçeği tam yansıtmayabilir.
 

Bilimsel gerçekler

Alan Adı tescil


 

 Son Yazılar
Çocuklar İçin Bilgisayar Programcılığı - Scratch, Code, Tynker
 
Hayat Maratonunda Steve Jobs Felsefesi
 
Amerika'da Eğitim Fırsatları
 
Avrupa'da Eğitim Fırsatları
 
Sosyal Ağların Çocuklar Üzerindeki Etkisi
 
Az Kitap Okuyoruz
 
Eğitimde Ailelerin Önemi
 
Zamanı Etkin Kullanma Yöntemi: Yapılacak Günlük İşler Listesi
 
 

© SINAVONLINE.net