Videolar   Formüller   İletişim 

GirişYGSİngilizceYDSKPSSALESAÖFTrafikTEOGIQOyun

 
Kelime bilgisi
Nasıl Öğrenmeli?
Baş. Düzey Öğrenme
Baş. Düzey Testler
Orta Düzey Testler
İleri Düzey Testler
Soru Bankaları
YGS
İngilizce
YDS
KPSS
ALES
AÖF
Trafik
TEOG
IQ
Oyun

 

ONLİNE AMERİKALI EĞİTMENLER İLE 

KONUŞARAK İNGİLİZCENİZİ PEKİŞTİRİN:WWW.KONUSARAKOGREN.COM
 

Yeni bir dil öğrenmek için eğitim sitemimizde gramer eğitimlerine çok fazla önem verilmekte ve pratiğe çok fazla yer verilmemektedir. Bu da diploma üzerinde İngilizce bilgi tam ancak konuşamayan bireyler ortaya çıkarmaktadır. bireyler sonraki hayatlarında bu eksikliği fark edince farklı yollarla tamamlamaya çalışmakta, yeterince vakti ve bütçesi olmayanlar için ise bu önemli sorun olarak giderek büyümektedir. Bu bireyler için avantajlı yöntemleri olan http://konusarakogren.com sitesi İngilizceyi çok daha verimli bir şekilde öğretmeyi hedeflemektedir.

Eğitmenlerin tamamı Amerikalı olmakta ve aksan sorunu kesinlikle yaşanmamaktadır. Belirlenen seviyenize göre eğitim programları için tamamen bireylere özel zaman dilimleri oluşturulur. Çalışanlar, okuyanlar ya da ev hanımları için istedikleri zaman dilimlerini seçerek sabit telefon ya da skype üzerinden eğitimler verilmektedir. Saat 06:00 ile gece 01:00 arasında herhangi bir zaman dilimi seçebilir ve 10-20-30 dakikalık eğitim programları ile konuşarak dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bu alanda sadece telefonda aldığınız 30 dakikalık eğitimle program tamamlanmaz. Ders süresi mp3 olarak kaydedilir bu sayede eksikliklerinizi tekrar tekrar gözden geçirebilirsiniz. Her Cuma durum değerlendirme günleridir. Bu sayede hangi aşamada olduğunuzu öğrenebilir ve kendinize daha yüksek hedefler belirleyebilirsiniz.

Ayrıca öğrenci paneliniz içerisinde ek materyallerde bulabilecek, her açıdan eğitiminiz desteklenecektir. İngilizce diyaloglar ile aldığınız eğitim ile verim olarak çok daha yüksek bir kalite elde edebileceksiniz. Çok eğlenceli olabilecek bu yöntemle İngilizce öğrenmek hem çok zevkli hem de çok kolay hale gelebilecektir. Konuşarak her öğrendiğiniz konuyu çok daha derinlemesine öğrenmiş olacak, hem de sürekli konuşarak dersler alacağınız için akıcı bir İngilizce bilgisine sahip olabileceksiniz. Tekrarlanmayan ya da pratiğe dökülmeyen her bilgi sahibinin hafızasında ilelebet kalmayacaktır. Konuşmaya dökülen bilgiler çok daha kalıcı olacak ve sürekli İngilizce konuşma imkanı ile de unutma sorunu ortadan kaldırılacaktır.

 

 

 Son Yazılar
Çocuklar İçin Bilgisayar Programcılığı - Scratch, Code, Tynker
 
Hayat Maratonunda Steve Jobs Felsefesi
 
Amerika'da Eğitim Fırsatları
 
Avrupa'da Eğitim Fırsatları
 
Sosyal Ağların Çocuklar Üzerindeki Etkisi
 
Az Kitap Okuyoruz
 
Eğitimde Ailelerin Önemi
 
Zamanı Etkin Kullanma Yöntemi: Yapılacak Günlük İşler Listesi
 
 

© SINAVONLINE.net